Světelný řetěz Samarkand, 35 kuliček

989 

Kvalitní Světelný řetěz Samarkand, 35 kuliček od předního výrobce Happy Lights ze skvělou cenu 989 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Světelné dekorace. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 226689 Kategorie: ,

Popis

Popis

Hendrik a Ruth jsou velcí cestovatelé a každou zemi, každé město a lidi si vryjí do paměti v podobě barev. A právě těmi pak zbarvují i kuličky světelných řetězů Happy Lights a dávají tak do nich velký kus sebe samých. Happy Lights jsou skutečně perfektním prostředkem k vykouzlení příjemné, romantické a intimní atmosféry. Můžete je pověsit do okna, kolem postele, dát je na stůl při slavnostní večeři, na terasu k osvětlení chvilky s vínem v ruce, pověsit je na vánoční stromeček, dát je do velkého demižonu nebo si je pověsit jen tak na stěnu. Možností k dekoraci je nevýslovně mnoho, ale jedno mají společné – Happy Lights budou vždy vypadat fenomenálně.
– Počet kuliček: 35
– Délka kabelu se světly: 240 cm
– Délka kabelu od poslední kuličky k zástrčce: 150 cm
– Délka mezi jednotlivými kuličkami: 14 cm
– Světla: 6,8 V, 70mA, 0.476 W. Neváhejte a nakupte Světelný řetěz Samarkand, 35 kuliček, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Světelné dekorace rozzáří vaši domácnost. Značka Happy Lights dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Happy Lights

Značka Happy Lights přichází na náš trh se svými světelnými řetězy s barevnými kuličkami plnými světla. Za touto značkou stojí Ruth a Henrik cestují napříč světem a své zážitky dávají do barevných odstínů naplněných vlastními pocity. Jejich světelné řetězy dokáží vykouzlit příjemnou, nadčasovou, romantickou a intimní atmosféru. Dají se pověsit do okna, ke stropu při oslavách, na terasu, zahradu, na vánoční stromek, nebo jen tak na stěnu. Happy Lights vždy vypadají prostě úžasně.

Výrobci