Světle modrá cestovní peněženka Busy B New Fashion

749 

Světle modrá cestovní peněženka Busy B New Fashion
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Světle modrá cestovní peněženka Busy B New Fashion od předního výrobce Busy B ze skvělou cenu 749 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Zápisníky a psací potřeby. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Světle modrá cestovní peněženka Busy B New Fashion
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jezdíte často na dovolené? Pak si pořiďte cestovní peněženku, do které se vejde pas, letenky, drobné a spousta dalších cestovních nezbytností.

Busy B, to je parta lidí – designérů, u kterých to začalo nějak takhle. Nejdřív přišli jen tak ze srandy s vánočními přáníčky, která se ale nakonec dostala až do Museum of Modern Art v New Yorku. A pak přicházel jeden nápad za druhým, takové, které mají za úkol lidem usnadnit jejich životy a zároveň je naplnit něčím milým, hodnotným a veselým.. Neváhejte a nakupte Světle modrá cestovní peněženka Busy B New Fashion, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Zápisníky a psací potřeby rozzáří vaši domácnost. Značka Busy B dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Busy B

Značka Busy B, to je úžasná parta designérů, kteří přináší zápisníky, přání, doplňky papírnictví a psacích, školních či kancelářských potřeb. Nejdřív přišli s vánočními přáníčky, pak se zápisníky, kalendáři a lepíky, které se dostaly až do Museum of Modern Art v New Yorku. Nyní je můžete mít doma i vy. Mají za úkol usnadnit nám naše životy a zároveň je naplnit něčím novým, milým, veselým, praktickým a hodnotným. Vaše nápady, poznámky a důležitá data už se vám nikdy neztratí.

Výrobci

Pin It on Pinterest