Světle modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 160 x 200 cm

Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem... více informací »
Světle modrá dvoulůžková postel s
26 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem...

Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem interiéru nezabydlela. Barvy jsou jemné a snadno je sladíte se zbytkem nábytku. Úložný prostor se postará o lůžkoviny, které nechcete mít zrovna na očích. Posteli nechybí ani lamelový rošt. Ke spokojenosti zbývá už jen dokoupit matraci.

Unikátní a oblíbený kus lze zakoupit v pohodě tady a teď na našem webu v kategorii dvoulůžkové manželské postele! Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Guy Laroche Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Guy Laroche Home může nabídnout skvělé výrobky

Velmi oblíbený produkt Světle modrá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 160 od populární značky Guy Laroche Home jednoduše naleznete momentálně skutečně levně! Aktuálně stojí u nás 26 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,