Světle šedá skříňka Ragaba ASHME

3 999 

Kvalitní Světle šedá skříňka Ragaba ASHME od předního výrobce Ragaba ze skvělou cenu 3999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Noční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 924252 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Skříňka ASHME je zářným příkladem nábytku, který dokonale vyjadřuje lásku k milému designu a prvotřídní práci se dřevem.

Můžete jej umístit pod svůj pracovní stůl nebo využít jako noční stolek, fantazii se meze nekladou.. Neváhejte a nakupte Světle šedá skříňka Ragaba ASHME, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Noční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka Ragaba dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Ragaba

Značka Ragaba nabízí moderní nábytek a soustředí se především na stolky, které jsou v minimalistickém duchu a současně s velmi jemným a přívětivým vzhledem. Značka byla založena v roce 2013 a umí skvěle kombinovat kreativitu, estetiku a praktickou funkčnost. Spojení nožek z bukového dřeva příjemně kontrastujících s výraznými barvami nábytku přináší netradiční vzhled. Konferenční i toaletní stolky, knihovny i kombinovatelné díly nabízí skvělé možnosti při sestavování.

Výrobci