Světle zelená zahradní židle s područkami Fermob Luxembourg

7 499 

Kvalitní Světle zelená zahradní židle s područkami Fermob Luxembourg od předního výrobce Fermob ze skvělou cenu 7499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1021764 Kategorie: , ,

Popis

Popis

V roce 2004 byl designér Frédéric Sofia požádán značkou Fermob o reinterpretaci legendárních židlí a křesel z Lucemburských zahrad. Ty byly původně vytvořeny v roce 1923 v Paříži a Fermob je dodnes vyrábí pro městské veřejné zahrady a parky.

Výsledkem je židle Luxembourg s výraznými linkami a tvary, v nichž je zkombinovaná lehkost a pevnost hliníku, komfort zakřivených lamel sedadel a praktičnost stohovatelné konstrukce.

O značce:

Milujte, chraňte a respektujte přírodu. A nechte se jí obklopit. Tohle motto razí francouzská značka Fermob. Vyrábí tu zahradní nábytek, a také proto v sobě mají lásku k životnímu prostředí zakořeněnou. Prolíná se celým výrobním procesem.

Velký důraz kladou i na kvalitu. Ať už se jedná o materiál, zpracování nebo montáž, neexistují kompromisy.

K produkci volí kov, a to hned z několika důvodů. Jde o ekologickou surovinu, neboť v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Fermob tedy může zaručit, že každá židle či stolek jsou nejen recyklovatelné, ale i recyklované. Kov je navíc odolný a pevný, takže mu venkovní podmínky nedělají problém.

Práškové laky jsou bez rozpouštědel a neohrozí vaše zdraví ani přírodu. A protože designéři vědí, že skvělý zahradní nábytek se musí vypořádat s kterýmkoli počasím, je nábytek opatřený vrstvou anti-UV barvy, která jej udrží neodolatelně zářivý.. Neváhejte a nakupte Světle zelená zahradní židle s područkami Fermob Luxembourg, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Fermob dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fermob

Zajímavá francouzská značka Fermob respektuje a chrání přírodu, což promítá do designových kousků zahradního nábytku. Láska k přírodě se prolíná celým výrobním procesem a produkty jsou vysoce kvalitní. Použitý odolný a pevný kov je ekologickou surovinou a v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Každá židle či stolek jsou recyklovatelné, ale i recyklované. Práškové laky jsou bez rozpouštědel, neohrozí zdraví ani přírodu. Vrstva anti-UV barvy udrží neodolatelně zářivé barvy.

Výrobci