Svícen Bougeoir Dark Duo

1 319 

Kvalitní Svícen Bougeoir Dark Duo od předního výrobce ComingB ze skvělou cenu 1319 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Svícny a dekorace. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 567668 Kategorie: ,

Popis

Popis

Z květinářství rovnou do interiérového designu! Od květin je k dekoracím totiž jen kousek, a tak Béatrice Tinguely začala vyrábět doplňky, které v sobě mají kousek přírodní krásy. Jsou tak jednoduché a založené na jemné hře geometrie, která se objevuje i v samotné přírodě. Dekorace ComingB jsou tak políbením, které dá interiéru francouzský šarm s inspirací severským designem.. Neváhejte a nakupte Svícen Bougeoir Dark Duo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Svícny a dekorace rozzáří vaši domácnost. Značka ComingB dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

ComingB

Francouzský značka ComingB původně vznikla z květinářství, které vlastnila designérka Béatrice Tinguely. Dávala důraz na využití přirozené krásy bez zbytečných kudrlinek. Pak se mimo květinové vazby dala do navrhování francouzských doplňků s nádechem severského, skandinávského designu, který se stal pro ni inspirací, která se skvěle snoubí s typickou francouzskou elegancí. Doplňky jsou jednoduché a založené na jemné hře geometrie objevující se v samotné přírodě.

Výrobci