Talíř Tokyo Design Studio Burashi, 25 x 3 cm

1 119 

Kvalitní Talíř Tokyo Design Studio Burashi, 25 x 3 cm od předního výrobce Tokyo Design Studio ze skvělou cenu 1119 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 748310 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Společnost Tokyo Design Studio vznikla v roce 2010. Od té doby se věnuje navrhování a výrobě vysoce kvalitního porcelánového nádobí inspirovaného japonskou tradicí a zároveň životním stylem moderního Tokia.

Každý kousek se vyrábí zvláštní technikou, kdy jsou výrobky nejprve dvakrát vypáleny, následně glazurovány a znovu vypáleny. Tato technika je stará již 400 let a neustále dochází k jejímu zdokonalování.

Kolekce Burashi, z níž tento kousek pochází, je plná života! Na vašem stole bude nepřehlédnutelným klenotem, a to především díky svému vzoru, který se inspiruje nábojem moderního životního stylu.. Neváhejte a nakupte Talíř Tokyo Design Studio Burashi, 25 x 3 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Tokyo Design Studio dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Tokyo Design Studio

Značka Tokyo Design Studio nabízí krásné nádobí a doplňky do kuchyně. Značka Tokyo Design Studio vznikla v roce 2010. Navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní porcelánové nádobí inspirované japonskou tradicí a současně i životním stylem moderního Tokia. Každý kus je vyroben zvláštní technikou, kdy se výrobky dvakrát vypálí, glazurují a znovu vypálí. Technika je stará 400 let a neustále se zdokonaluje. Najdete prvky funky, modrobílé kombinace i tradiční japonské motivy v každém uměleckém kousku.

Výrobci