Tatami podložka Karup Tatami, 70  x  200  cm

2 899 

Kvalitní Tatami podložka Karup Tatami, 70  x  200  cm od předního výrobce Karup ze skvělou cenu 2899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Rohožky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 998552 Kategorie: ,

Popis

Popis

Tatami je tradiční japonská podložka, která může sloužit ke cvičení i odpočinku. Je vyrobena z rýžových stébel a drcené slámy.

Seznamte se:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cílem změnit způsob prodeje pohovek. Karup byl tehdy jedním z vůbec prvních výrobců demontovaného nábytku. Nejprve značka sídlila na staré farmě, jak však rostla její obliba, bylo třeba přemístit se jinam a volba padla na městečko Karup v samotném srdci Dánska.

Od založení značky uteklo hodně vody, jsou však hodnoty, které jsou tu posvátné. Karup je i nadále v režii rodiny Christensenů: nad vším dohlíží už druhá generace, Preben samotný je i nadále součástí vývoje produktů.. Neváhejte a nakupte Tatami podložka Karup Tatami, 70  x  200  cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Rohožky rozzáří vaši domácnost. Značka Karup dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Karup

Dánská značka Karup se u svých sedaček, pohovek, křesel a sedacích pytlů inspirovala japonským stylem spaní. Ty pak do svých produktů převedla v podobě futonů neboli matrací, na kterých přespávali třeba i japonští samurajové. Variabilní křesla a sedáky milují především děti, protože jim často připomínají pelíšek, ve kterém se jim příjemně lenoší, čte nebo sledují jejich oblíbené pohádky. Mnoho z nich se dá díky suchému zipu rozložit a získají tak skvělo podložku na hraní.

Výrobci