Tmavě modrá trojmístná pohovka Kooko Home Jazz

16 379 

Tmavě modrá trojmístná pohovka Kooko Home Jazz
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Tmavě modrá trojmístná pohovka Kooko Home Jazz od předního výrobce Kooko Home ze skvělou cenu 16379 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 900466 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Tmavě modrá trojmístná pohovka Kooko Home Jazz
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kooko Home je značkou, která vás nezklame. Jednoduchý design s nádechem retra, prvotřídní materiály i poctivá řemeslná výroba zaručí, že se z jejich pohovky budete stejně radovat i po letech používání. Všechny kousky jsou s láskou navrženy v Lucembursku a s péčí vyrobeny v Evropě.

Výplň sedaček Jazz tvoří hustá poyuretanová pěna, kterou doplňují vlnité pružinky. Ty poskytují perfektní oporu pro celé tělo, a vy si tak užijete maximální pohodlí, ať už si lehnete, sednete, nebo klidně postavíte na hlavu.. Neváhejte a nakupte Tmavě modrá trojmístná pohovka Kooko Home Jazz, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka Kooko Home dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Kooko Home

Značka Kooko Home nás již řadu let zahrnuje nadčasovým designem sedacího nábytku v podobě křesel, pohovek či sedacích souprav. Kooko Home je výrobce, který nikdy nezklame. Jednoduchý design v sobě nese nádech retra, jsou používány prvotřídní materiály opracované poctivou řemeslnou výrobou. Tyto křesla i pohovky mají dlouhou životnost a nestárnoucí vzhled. Všechny kousky jsou navrhovány v Lucembursku a vyrábí se v Evropě. Posaďte se komfortně a stylově.

Výrobci