Tmavě šedá deka z mikrovlákna DecoKing Henry, 240 x 220 cm

Jsou to často maličkosti, které povyšují věci obyčejné na luxusní. Přehoz na postel se může zdát jako drobnost, vzhled vaší... více informací »
Tmavě šedá deka z mikrovlákna DecoKing Henry
Značka: DecoKing
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Jsou to často maličkosti, které povyšují věci obyčejné na luxusní. Přehoz na postel se může zdát jako drobnost, vzhled vaší...

Jsou to často maličkosti, které povyšují věci obyčejné na luxusní. Přehoz na postel se může zdát jako drobnost, vzhled vaší ložnice však posune na novou úroveň.
Oboustranné provedení umožňuje měnit barevnou atmosféru pokoje dle nálady a hebký materiál vás potěší jak na pohled tak i na dotek.
Nejde však jen o marnivou dekorativní záležitost – přehoz hrdinně schytá všen prach místo peřin a vy budete spát v čistém pelíšku.


Výjimečný a žádaný výrobek Tmavě šedá deka z mikrovlákna DecoKing Henry, 240 x 220 cm pořídíte přímo tady u nás v populární kategorii deky! Máme pro vás parádní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Známý výrobce DecoKing vám poskytuje kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný produkt Tmavě šedá deka z mikrovlákna DecoKing od značky s tradicí a dobrou pověstí DecoKing jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce v akci. Aktuálně za super cenu 1 390 Kč.