Tmavě šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Allure, 160 x 200 cm

Postel Allure od značky Guy Laroche Home oplývá jednoduchým designem s vysokým čelem. Jistě vás ale zaujme také úložným... více informací »
Tmavě šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Allure
20 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Allure od značky Guy Laroche Home oplývá jednoduchým designem s vysokým čelem. Jistě vás ale zaujme také úložným...

Postel Allure od značky Guy Laroche Home oplývá jednoduchým designem s vysokým čelem. Jistě vás ale zaujme také úložným prostorem pod lamelovým roštem, do kterého můžete vložit vaše lůžkoviny nebo například sezónní oblečení, které zrovna nepotřebujete. Pořiďte si k posteli jednu z našich matrací a užijte si relax.

Zlevněný produkt máte možnost dostat bezstarostně tu na našich stránkách v populární sekci dvoulůžkové manželské postele. Vyhledejte si podobné výrobky ve zmíněné kategorii za super peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Guy Laroche Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Tmavě šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem od značky s dobrým jménem Guy Laroche Home je k sehnání momentálně na našich stránkách v akci! Momentálně k dispozici za 20 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,