Tmavě šedý džbánek Green Gate Victoria, 700 ml

859 

Kvalitní Tmavě šedý džbánek Green Gate Victoria, 700 ml od předního výrobce Green Gate ze skvělou cenu 859 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvičky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 921998 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kuchyňské doplňky od ikonické dánské značky Green Gate jsou tím nejlepším, čím si můžete zpestřit chvilky u ranní kávy, rodinného oběda nebo romantické večeře.

Jsou plné nežnosti a romantiky a svými motivy se vrací k zapomenutým tradicím francouzského venkova. Přesto se v nich promítá i noblesní vkus skandinávských designérů, kteří dokonale propojují tradici s moderním životním stylem.. Neváhejte a nakupte Tmavě šedý džbánek Green Gate Victoria, 700 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvičky rozzáří vaši domácnost. Značka Green Gate dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Green Gate

Dánská značka Green Gate dovede nabídnout stylové nádobí, dekorace a bytové doplňky. Značku Green Gate založili v roce 1996 Jesper a Mona. K jejich úžasné tvorbě plné jedinečného stylu je inspirovaly francouzské tapety pocházející z přelomu 19. století. Svými produkty dávají vzniknout něžnému porcelánu s romantickými dekory, kterého se jen tak lehce nenabažíte. Přehozy a polštáře mají v sobě kus hřejivé jemnosti. Předměty dokonale propojují tradici s moderním stylem života.

Výrobci