Toaletní kartáč s miskou ze šedého betonu Iris Hantverk

1 999 

Kvalitní Toaletní kartáč s miskou ze šedého betonu Iris Hantverk od předního výrobce Iris Hantverk ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Vybavení koupelny. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 123787 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kartáče od švédské značky Iris Hantverk posouvají daleko za známé hranice to, co nazýváme ruční prací.

Kartáče jsou totiž ručně vyráběny ve švédské malé dílně se 14 zaměstnanci, a to řemeslníky se zrakovým postižením. Ti tak mají možnost pracovat na zajímavém projektu a žít plnohodnotný život.

Na kartáče jsou použity ty nejlepší materiály a všechny postupy práce navazují na švédskou tradici ohledně péče o tělo a zdraví.

– Materiál: bříza, betonový kelímek, polypropylenové štětiny
– Rozměry: 41,5 x 9,7 cm
– Výroba: ruční ve Švédsku. Neváhejte a nakupte Toaletní kartáč s miskou ze šedého betonu Iris Hantverk, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Vybavení koupelny rozzáří vaši domácnost. Značka Iris Hantverk dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Iris Hantverk

Švédská značka Iris Hantverk nabízí úžasné doplňky, které jsou ručně dělané. V době moderních technologií se tato tradice vysoce cení. Švédský Iris Hantverk nabízí kartáče s přírodními štětinami všeho druhu a betonové dózy, které jsou ručně tvořeny zrakově postiženými řemeslníky. Kartáče z koňských žíní jsou elastické a pevné. Z jednoho koně je ročně možné ustřihnout půl kila žíní. Žíně se stříhají ze živých koní a prochází různými procesy, v podobě mytí, česání, schnutí a vázání.

Výrobci