Třípatrová knihovna Intertrade Bergamo

1 799 

Kvalitní Třípatrová knihovna Intertrade Bergamo od předního výrobce Intertrade ze skvělou cenu 1799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 956694 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bergamo je kolekce zajímavě řešených knihoven, které poskytnou místo nejen vašim oblíbeným knihám, ale zkrátka všemu, co vyžaduje vkusnou organizaci.

Německá značka Intertrade působí ve světě nábytku už od roku 2002. Vlastní kreativní tým tvoří produkty, které jsou všestranné, funkční a v souladu se současnými trendy.. Neváhejte a nakupte Třípatrová knihovna Intertrade Bergamo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny rozzáří vaši domácnost. Značka Intertrade dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Intertrade

Německá značka Intertrade vytváří díky vlastnímu kreativnímu týmu skvělé, designové produkty, které jsou všestranné, vysoce funkční a jsou v souladu s mnoha současnými trendy. Značka působí ve světě nábytku už od roku 2002 a své zkušenosti promítá do svých výtvorů. Jejich nábytek, dekorace doplňky jsou úžasným doplňkem každého interiéru. Co takhle pověsit netradiční poličku na svou zeď? Zkuste botník či úložné boxy. Vše je nadčasově stylové.

Výrobci