FURNI

Tv stolek 160 s kompletním osvětlením abuela – dub artisan/šedá

Kvalitní a velmi žádaný kousek Tv stolek 160 s kompletním osvětlením FI seženete online za mimořádně nízkou cenu! Výhodně teď u nás za 7 139 Kč.
Tv stolek 160 s kompletním osvětlením
Do obchodu »
Značka: FI
7 139 7 515 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

TV stolek bude oporou pro vaši televizi a zároveň úložným prostorem pro případné televizní příslušenství. Stolek obsahuje 1 otevřenou přihrádku rozdělenou policí a 2 dvířky kryté skříňky. Přihrádky jsou přizpůsobeny pro audiovizuální zařízení tím, že mají otvory v zadní straně na protažení případných kabelů. Police v otevřené přihrádce je skleněná. Prostor se skleněnou policí je nasvícen vnitřním osvětlením i osvětlením police. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích.

 

Rozměry TV stolku 160 Abuela jsou 157,5×50,5x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.