FURNI

Tv stolek 175 s osvětlením police abuela – dub artisan/šedá

Hodně prodávaný kousek Tv stolek 175 s osvětlením police FI je k sehnání momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. Aktuálně za 9 956 Kč.
Tv stolek 175 s osvětlením police abuela - dub
Do obchodu »
Značka: FI
9 956
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

TV stolek bude oporou pro vaši televizi a zároveň úložným prostorem pro případné televizní příslušenství. Stolek obsahuje 1 otevřenou přihrádku rozdělenou 2 policemi a 1 dvířky krytou skříňku a 3 zásuvky. Přihrádky jsou přizpůsobeny pro audiovizuální zařízení tím, že mají otvory v zadní straně na protažení případných kabelů. Prostor se skleněnými policemi je nasvícen LED osvětlením polic. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Zásuvky na straně stolku se perfekteně hodí pro uložení drobného příslušenství k televizi. Celý stolek je umístěn na nízkých nožkách. 

 

Rozměry TV stolku 175 Abuela jsou 175,5x65x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.