Váza Nachtmann Calypso, 27 cm

699 

Váza Nachtmann Calypso, 27 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Váza Nachtmann Calypso, 27 cm od předního výrobce Nachtmann ze skvělou cenu 699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Vázy, sošky, květináče. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 130569 Kategorie: ,

Popis

Popis

Váza Nachtmann Calypso, 27 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.
– Materiál: křišťálové sklo
– Výška: 27 cm
– Sklárna: Nachtmann, Německo
– Vlastnosti: vhodné do myčky na nádobí. Neváhejte a nakupte Váza Nachtmann Calypso, 27 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Vázy, sošky, květináče rozzáří vaši domácnost. Značka Nachtmann dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Nachtmann

Zajímavá značka Nachtmann je vlastně německá sklárna, která nabízí úžasné skleněné produkty. Své počátky datuje překvapivě až do roku 1834 a dlouholetá tradice precizního sklářského řemesla je na výrobcích znát. Už na počátku se soustředila zejména na skleněné výrobky s vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, které umí být současně i praktické. Můžete je používat každodenně ve své jídelně a nikdy se vám jejich vzhled neomrzí. Skleničky, mísy i vázy jsou prostě úžasné.

Výrobci

Pin It on Pinterest