Velká růžová houpačka Purple Frog Marshmallow

3 599 

Kvalitní Velká růžová houpačka Purple Frog Marshmallow od předního výrobce Purple Frog ze skvělou cenu 3599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1019164 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Houpačky a rozlítané nohy ke šťastnému dětství neodmyslitelně patří. Ty od holandské značky Purple Frog v sobě ale mají i něco navíc:

⦁ snadná údržba
⦁ nosnost až 120 kg
⦁ pevný a odolný materiál
⦁ vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru
⦁ měkký sedák, díky kterému nehrozí nebezpečí úrazu

S tímto kouskem budou vaše ratolesti v bezpečí a užijí si spoustu zábavy, na kterou budou s láskou vzpomínat vzpomínat i v dospělosti ♥

NÁŠ TIP
Chtěli byste svým ratolestem pořídit houpačku Marshmallow, ale každé místo, které byste mohli využít k zavěšení, je příliš vysoké? Pak si k houpačce pořiďte i sadu 2 nastavitelných prodlužovacích lan.

Díky těmto lanům můžete houpačku zavěsit až do celkové výše 5 metrů!. Neváhejte a nakupte Velká růžová houpačka Purple Frog Marshmallow, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Závěsná houpací křesla a sítě rozzáří vaši domácnost. Značka Purple Frog dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Purple Frog

Holandská značka Purple Frog nabízí houpací křesílka, která přímo vyzývají k příjemnému odpočinku po dlouhém dni. Pohodlné konstrukce přináší i snadnou údržbu, nosnost až 120 kg, pevný a odolný materiál a jsou vhodné jak do interiéru, tak i do exteriéru. Nadchne vás měkký sedák, díky kterému nehrozí žádné nebezpečí úrazu. Na pohodové chvíle se budete vždy těšit. S těmito kousky budou vaše děti v bezpečí a užijí si spoustu zábavy. Užijete si je i v dospělosti.

Kategorie

Výrobci