Velké šedé bukové houpací prkno Utukutu Woudie, délka 117 cm

3 789 

Kvalitní Velké šedé bukové houpací prkno Utukutu Woudie, délka 117 cm od předního výrobce Utukutu ze skvělou cenu 3789 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Menší nábytek. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 891202 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Jak už napovídá originální jméno, Utukutu není jen tak obyčejné prkno. Větší brácha balančního prkna Utukutu je totiž přizpůsobené pro větší děti a dokonce i dospělé. Můžete na něm relaxovat, cvičit jógu, pilates nebo trénovat se zátěží.

Jeho zakřivení bylo testováno a podporuje zdravý postoj a postavení malých i velkých kloubů. Při cvičení aktivně zapojíte střed těla a posílíte pánevní dno. A že si nedovedete představit, jak se na takovém prkně cvičí? Podívejte se pro inspiraci na sérii tréninků Woudink!!

Design prkna je vymyšlen tak, aby bylo zároveň i stylovým doplňkem. Z široké palety barev si můžete vybrat takové, které vám zaladí k pohovce i vaší náladě.

O značce Utukutu
Utukutu je český projekt dvou manželů. První prkénko spatřilo světlo světa v roce 2014 a bylo vytvořeno pro jejich dceru, která měla problémy s motorikou. Jaké překvapení přišlo, když rodiče zjistili, že vytvořili nejen perfektní cvičební pomůcku, ale zároveň i zábavnou hračku, která klidila úspěch u dětí široko daleko! Od prvního prkna urazila značka Utukutu dlouhou cestu, ale všechny kousky jsou nadále vyráběny v Čechách, s láskou k dětem a z poctivých a nezávadných materiálů. ♥

Od Utukutu k Woudinku
Za velkými prkny Woudie stojí fyzioterapeutka Lenka Fasnerová a kinantropolog Lukáš Ondra. Ti chtěli nalézt pohybovou aktivitu, která bude zábavná, přirozená a především i zdraví prospěšná.

Právě z toho důvodu spojili své síly se značkou Utukutu a vytvořili velké houpací prkno, které je hlavní cvičicí pomůckou při Woodinku. Ten vede k posílení balančních schopností, koordinačních dovedností a zlepšení postury.. Neváhejte a nakupte Velké šedé bukové houpací prkno Utukutu Woudie, délka 117 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Menší nábytek rozzáří vaši domácnost. Značka Utukutu dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Utukutu

Česká značka Utukutu je ryze českým projektem manželů specializujících se na balanční hračky. Sví naprosto první balanční prkénko přivedli na svět v roce 2014 a od této prvotiny ušla značka ve svém vývoji velmi dlouhou cestu. Všechny kousky jsou stále vyráběny pouze v Čechách. Prkénko slouží jako houpačka, klouzačka či dráha pro autíčka. Procvičíte si stabilitu, obratnost, posílíte svaly a rozvinete jemnou i hrubou motoriku. Dětské chůdičky jsou skvělým dárkem. Užijete si spoustu legrace.

Výrobci