Vinotéka z recyklovaného dřeva SOB Racetrack

13 389 

Kvalitní Vinotéka z recyklovaného dřeva SOB Racetrack od předního výrobce SOB ze skvělou cenu 13389 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Vinné příslušenství. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 803424 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Jednobarevnému nábytku odzvonilo, pusťte si domů nábytek barevný!

Designová řada nábytku Racetrack je určena především pro milovníky motorových sportů a retro stylu. Výrazná barevnost a hojně užívané texty odkazují ke kultuře plakátu v počátcích těchto sportů.
Každý kus je originál vyrobený z recyklovaného dřeva, které dýchá starými časy. To vše umocňuje efekt opotřebení. Nebojte se ale, každý kus je fungl nový!. Neváhejte a nakupte Vinotéka z recyklovaného dřeva SOB Racetrack, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Vinné příslušenství rozzáří vaši domácnost. Značka SOB dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

SOB

Výjimečná značka SOB se specializuje na nábytek z kvalitního dřeva a především toho masivního. Na své si tak jednoznačně přijdou všichni zastánci moderního designu, skandinávského stylu, ale i všichni, kteří upřednostňují rustikální kousky. Česká značka SOB nabízí širokou škálu kvalitního masivního nábytku, vyrobeného z borovicového dřeva i exotičtějších druhů, jako je dřevo mangové, akáciové i teakové. Vše se vyrábí lokálně, velmi poctivě a v jedinečných designech.

Výrobci