Vínově červená podnožka Norrsken Ebbe

5 499 

Vínově červená podnožka Norrsken Ebbe
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Vínově červená podnožka Norrsken Ebbe od předního výrobce Norrsken ze skvělou cenu 5499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Podnožky a taburety. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 989670 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Vínově červená podnožka Norrsken Ebbe
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Dejte nohy nahoru a užijte si ještě více relaxace s podnožkou Norrsken.

Poznejte koncept Norrsken

Křesla a pohovky Norrsken představují ztělesnění luxusu a pohodlí v modulové podobě, která nabízí nepřeberné množství stylových uspořádání. S tímto nábytkem se stanete interiérovým designérem a návrh vašeho obývacího pokoje bude plně ve vašich rukou. Dopřejte svému domovu zcela individuální přístup, vybírejte z široké palety barev a sestavte si sedací soupravu snů. Pro sebe, svou rodinu a své blízké. Spojte jednotlivé prvky, nebojte se pohrát si s barvami. A za pár minut si můžete užívat posezení na míru. Je to tak snadné a bude váš to bavit. Tenhle projekt je jen váš.

Vysoká odolnost potahu

Váš nový kousek od Norrsken potěší nejen na oko, ale také kvalitním zpracováním. Příkladem budiž na dotek příjemný potah, který je vysoce odolný vůči oděru, což dokazuje vysoká hodnota Martindale, která dosahuje výjimečně vysokých hodnot. Že jste ještě o testu Martindale neslyšeli?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.. Neváhejte a nakupte Vínově červená podnožka Norrsken Ebbe, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Podnožky a taburety rozzáří vaši domácnost. Značka Norrsken dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Norrsken

Značka Norrsken vás nechá díky svému sedacímu nábytku přizpůsobit si interiér podle svého vkusu. Až geniálně jednoduché řešení ukryté v extrémně odolném a vysoce kvalitním potahu je úžasné na pohled a neskutečně pohodlné při sezení. Křesla a pohovky Norrsken jsou ztělesněním luxusu v klasické i modulové podobě pro volné stylové uspořádání. Dopřejte svému domovu individuální přístup v široké škále barev. Sestavte si sedací soupravu sami a vytvořte si posezení na míru.

Výrobci

Pin It on Pinterest