FURNI

Vysoká vitrína s osvětlením police lotta – šedá/dub artisan

Velmi žádaný kousek Vysoká vitrína s osvětlením police lotta - šedá/dub FI pohodlně nakoupíte tady teď napořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 7 938 Kč.
Vysoká vitrína s osvětlením police lotta
Do obchodu »
Značka: FI
7 938 8 356 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Kolekce nábytku Lotta nabízí vybavení pro vaši ložnici, obývací pokoj i předsíň. Nemusíte si tak lámat hlavu s kombinací jednotlivých kusů nábytku a můžete si jednoduše zařídit celý svůj domov v jednom atraktivním designu. Řada nabízí moderní vzhled s jednoduchými liniemi, který však nepůsobí studeným futuristickým dojmem, ale vyzařuje útulnost a vřelost. Teplo domova vytváří především dřevěný dekor dubu artisan na horních deskách, římsách, či vnitřních prostorech. 

 

Vysoká vitrína vytvoří kouzelný úložný prostor v obývacím pokoji. Poskytuje prostor ve 2 skříňkách krytých dvířkami. Horní skříňka je prosklená a obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Tato police je osvětlena LED osvětlením, které oceníte hlavně v podvečer, kdy vykouzlí příjemnou atmosféru při posezení v pohodlí domova. Spodní skříňka obsahuje 1 vnitřní polici.  Korpus vitríny je tvořen laminem potaženým šedou matnou fólií. Na dvířkách jsou nainstalovány praktické černé rukojeti, které krásně korespondují s nožkami vitríny. Horní římsa je taktéž tvořena laminem avšak v dekoru dubu artisan. 

 

Rozměry Vysoké vitríny s osvětlením police Lotta jsou 60,5×194,5x41cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Lotta naleznete níže v souvisejících produktech.