Vyvýšená postel s výsuvným psacím stolem a lůžkem trendy 90x200cm –

Možná právě vy bydlíte v bytě, kde jsou sice malé místnosti, ale i přesto chcete zařídit svému dítěti vysněný pokojík. Efektivním řešením... více informací »
Vyvýšená postel s výsuvným psacím stolem a lůžkem trendy 90x200cm
Značka: LB
23 036 Kč
Ověřit dostupnost »
Možná právě vy bydlíte v bytě, kde jsou sice malé místnosti, ale i přesto chcete zařídit svému dítěti vysněný pokojík. Efektivním řešením...

Možná právě vy bydlíte v bytě, kde jsou sice malé místnosti, ale i přesto chcete zařídit svému dítěti vysněný pokojík. Efektivním řešením je vyvýšená postel Trendy, se kterou zařídíte dětský pokoj nanejvýš prakticky a funkčně. Vyvýšená postel je postel v patře o ložné ploše 90x200cm, pod kterou se nachází volné místo pro umístění libovolného nábytku. Horní lůžko je zabezpečeno kovovou zábranou v černé barvě a je umístěno na levé straně. V nabídce však máme tuto postel i s lůžkem na pravé straně. K výstupu na lůžko slouží schůdky, široké 44,4cm, jejíchž maximální zatížení je 100kg. Poslední dva schůdky jsou rafinovaně zhotoveny jako zásuvky (44×20,7cm) na uložení věcí. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Doporučená výška matrace je 18cm. Při použití matrace o této výšce je výška lůžka 164cm. Zatížení postele může být až 80kg. Postel je zhotovena v dekoru dubu zlatého s bílými detaily. Materiál pro výrobu je lamino, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Pod horním lůžkem najdete stůl, na který školák bez obtíží umístí sešity, knihy, psací potřeby i notebook. Stůl je na kolečkách (neotáčivá) a můžete jej tedy lehce vysunout do prostoru. Dalším praktickým prvkem vyvýšené postele je výsuvné lůžko na kolečkách, které je pohodlně zasunuté pod psacím stolem.

 

Vyvýšená postel Trendy se skládá z těchto prvků:

Vyvýšená postel Trendy 90x200cm, levá – 111,5x180x252,2cm (š, v, h)
Výsuvný stůl k vyvýšené posteli Trendy – 199x82x88,6cm (š, v, h)
Výsuvné lůžko – 84,6x61x192,4cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Trendy najdete níže v souvisejících produktech. Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost koupit bezprostředně u nás ve známé kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit podobné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele LB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce LB dlouhodobě prodává vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Tento unikátní produkt Vyvýšená postel s výsuvným psacím stolem a lůžkem trendy 90x200cm LB lze sehnat momentálně na našich stránkách za parádní cenu. Cenově vychází na 23 036 Kč.