Zahradní stolička z akátového dřeva SOB Garden

4 939 

Kvalitní Zahradní stolička z akátového dřeva SOB Garden od předního výrobce SOB ze skvělou cenu 4939 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 815972 Kategorie: ,

Popis

Popis

Zahradní nábytek od české značky SOB dodá vaší zahradě na kráse i praktičnosti. Ať už zrovna pořádáte zahradní slavnost pro přátele nebo se chystáte o samotě relaxovat, bez kvalitního a odolného nábytku se totiž neobejdete.

O značce:
SOB je česká značka nabízející širokou škálu kvalitního, povětšinou masivního nábytku, vyrobeného z mnoha druhů dřev: od dřeva borovicového až po exotičtější druhy, jako třeba dřevo mangové, akáciové či teakové.
V nabídce najdete více než 60 sérií nábytku a dekorací v mnoha stylech, od rustikálních kousků přes produkty inspirované Skandinávií až po modernu. Vše vyráběné lokálně, poctivě a z masivního dřeva.. Neváhejte a nakupte Zahradní stolička z akátového dřeva SOB Garden, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek rozzáří vaši domácnost. Značka SOB dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

SOB

Výjimečná značka SOB se specializuje na nábytek z kvalitního dřeva a především toho masivního. Na své si tak jednoznačně přijdou všichni zastánci moderního designu, skandinávského stylu, ale i všichni, kteří upřednostňují rustikální kousky. Česká značka SOB nabízí širokou škálu kvalitního masivního nábytku, vyrobeného z borovicového dřeva i exotičtějších druhů, jako je dřevo mangové, akáciové i teakové. Vše se vyrábí lokálně, velmi poctivě a v jedinečných designech.

Kategorie

Výrobci