Závěsná police alegria – borovice/modrá

Funkční a atraktivní závěsná police Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Modrá zadní deska je z MDF... více informací »
Závěsná police alegria -
Značka: JL
1 789 Kč2 555 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Funkční a atraktivní závěsná police Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Modrá zadní deska je z MDF...

Funkční a atraktivní závěsná police Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Modrá zadní deska je z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou je modrá barva, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Police se skládá ze čtvercového regálu, modré zadní desky a otevřené police, dohromady vytváří designově nápaditý závěsný úložný prostor.

 

 

Rozměry závěsné police Alegria jsou 95x35x20cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Akční a ve slevě výrobek Závěsná police alegria – lze sehnat bezstarostně na webu zařazený v sekci police a poličky do dětských pokojů! Připravili jsme skvělé výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Tato značka JL pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty.

Ve slevě kus Závěsná police alegria - JL jde pořídit momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 1 789 Kč.