Závěsná skříňka se zrcadlem rea rest 6 – dub canyon

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Závěsná skříňka se zrcadlem rea
Značka: DRE
3 001 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Koupelnová skříňka se zrcadlem REA REST 6 v provedení dub canyon je vyrobená z lamina o hloubce 16mm, ABS hrany 0,5 a 2 mm. Je závěsná, uvnitř má 2 poličky. Jednodvéřové skříňky jsou univerzální, levé nebo pravé otevírání. Rozměry skříňky jsou: 60x60x19cm (v,š,h.) Kategorii Koupelnové skříňky se zrcadlem najdete ZDE.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže. Kvalitní kus Závěsná skříňka se zrcadlem rea rest 6 – dub jde nakoupit v pohodě tady na stránkách ve známé rubrice horní koupelnové skříňky! Nyní můžete získat unikátní produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce DRE vás a vaše blízké obohatí o top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce DRE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Závěsná skříňka se zrcadlem rea rest DRE máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za super peníze! K sehnání zrovna v akci za 3 001 Kč.