FOTOGALERIE: Závěsné houpací křeslo je stále hitem, jaké si vybrat?
Hodnocení

Závěsná houpací křesla jsou prostě cool, vypadají dobře a jsou velmi pohodlné, prostě křesla která potěší. V článku najdete seznam oblíbených ratanových houpacích křesel s několika tipy pro milovníky houpacích sítí. Berte na vědomí, že pro přírodní ratan je ideálním místem prostor s nízkou vlhkostí. Ideální místo je na kryté verandě, balkóně nebo přímo v obýváku, kde jej můžete zavěsit třeba za stropní trám.

Chcete pověsit houpací křeslo i na větev ve Vaší zahradě? K sehnání jsou i křesla ze syntetického ratanu. Několik kousků z našeho výběru je vyrobeno ze speciálních vláken, která bezproblémově snášejí výkyvy počasí a stárnutí a opotřebovávání.

Pokud dáváte přednost horizontálním pozicím, koukněte na 10 Relaxačních houpacích křesel do bytu.

závěsné křeslo 1

Nahoře: Originál Cobble Mountain Chair je ručně vyrobená houpací židle, pochází z Vermontu a má ohýbaný rám z dubu, který je z lokálních zdrojů. Cena $ 265 zahrnuje i dva polštáře.

závěsné křeslo 2

Vyrobeno v Indonésii z ručně ohýbaného ratanu. Závěsné ratanové křeslo značky Serena a Lily je zavěšeno pomocí smyčky z pevného lanoví (v ceně). K dispozici přírodní vzhled ratanu či v bílé barvě, cena $ 450. Dvojmístné Závěsné Ratanové křeslo vyjde na $ 695.

závěsné křeslo 3

Závěsná ratanová židle z Anthropologie má lakovaný povrch a je určena pro vnitřní použití. Cena $ 598, kovové části přibaleny.

závěsné křeslo 4

Ratanové Závěsné křeslo “The Layla Grace” pojme plných 180 liber Vaší váhy. Měří 40 palců na výšku, 40 palců na šířku a je 24 palců hluboké. Cena $ 544.

závěsné křeslo 5

Jedenomístná závěsná houpačka od Fran Wicker je ručně vyráběna z přírodního ratanu a je dodávána se závěsnými řetězi. Cena $ 358.

závěsné křeslo 6

Společenské závěsné křeslo společnosti Two je vyrobeno z přírodního ratanu v rozměrechí 40 x 24 x 28 palců. Cena na Amazonu, $ 381.

závěsné křeslo 7

Houpací křeslo Nautica španělských designerů MUT vypadá jako ohýbané dřevo a je dodáváno se tkaným potahem.Verze pro interiér je vytvořena z loupaného a tónovaného ratanu. Kostra rámu, téměř totožně vypadajícího, venkovního provedení je vyrobena z hliníku. O cenách a dostupnosti se informuj u Expormim.

závěsné křeslo 8

Závěsné křeslo Cuzco pochází z dílny Urban Outfitters a stojí $198 . Krajková houpačka zavěšená na smyčce (bez kovových částí).

závěsné křeslo 9

Skandinávská klasika navržená Nannou Ditzel v roce 1959, ručně vyrobené ratanové křeslo ve tvaru vejce je určeno pro vnitřní použití; V ceně € 1.759 ($ 1.876) dodává Sika Design.

závěsné křeslo 10

Další design poloviny 20.století, závěsná židle Eureka od Giovanni Travasa je stále vyráběna v Itálii a je vybavena koženými zavěsnými popruhy. Základní verze začíná u sumy $ 5925 a finální cena záleží na celkovém provedení. K dostání u Property Furniture.

závěsné křeslo 11

Ze Studia Ladies & Gentleman pochází závěsná židle Ovis kombinující vlněné Navajo střapce (dostupné též v černé kůži), dřevo a kov (mosaz či měď). Ceny se pohybují od $ 2.800.

závěsné křeslo 12

Paola Lenti, závěsné sofa z Itálie je vyráběna z jasanu a závěšení je z nerezové oceli/drátu, který je chráněn stuhou. Nejbližšího prodejce najdeš na webu Paola Lenti.