Závěsné svítidlo Moycor Dakar

2 099 

Kvalitní Závěsné svítidlo Moycor Dakar od předního výrobce Moycor ze skvělou cenu 2099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 931690 Kategorie:

Popis

Popis

Moycor, to je kvalitní materiál, jednoduché tvary a přiznaná krása přírody. Španělská značka vyrábí nábytek a interiérové dekorace již více 25 let, a za tu dobu se zařadila mezi designové špičky.. Neváhejte a nakupte Závěsné svítidlo Moycor Dakar, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka Moycor dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Moycor

Značka Moycor představuje ve svém nábytku a dekoracích kvalitní materiály, jednoduché tvary a přiznanou krásu přírody. Španělská značka vyrábí netradiční a nadčasový nábytek a interiérové dekorace již více než 25 let. Získala si mezinárodní věhlas a značný respekt. Nadšení zákazníci ji vyhledávají po celém světě. Úžasně zpracovaný dřevěný masiv, ratanový nábytek, jutové koše sedáky, úžasné polštáře, netradiční sochy či úložné boxy padnou do vašeho interiéru jako ulité.

Výrobci