Závěsné svítidlo s betonovým stínidlem MEME Design Tatius

4 499 

Závěsné svítidlo s betonovým stínidlem MEME Design Tatius
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Závěsné svítidlo s betonovým stínidlem MEME Design Tatius od předního výrobce MEME Design ze skvělou cenu 4499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 971234 Kategorie:

Popis

Popis

Závěsné svítidlo s betonovým stínidlem MEME Design Tatius
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Doplňte svůj domov o nový výrazný solitér s italskými kořeny. Tento betonový kousek totiž spolehlivě rozbije zajeté interiérové stereotypy.

Italská značka MEME Design přichází s kousky, které boří předsudky o nábytku tak, jak ho známe. Dojde nám tak velikost síly, která se skrývá v jednoduchosti.. Neváhejte a nakupte Závěsné svítidlo s betonovým stínidlem MEME Design Tatius, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka MEME Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

MEME Design

Výjimečná italská značka MEME Design přichází s neuvěřitelnými kousky nábytku, které naprosto boří veškeré předsudky o vzhledu nábytku. Síla se skrývá v jednoduchosti. Toto pro značku MEME Design platí v plné míře. Značka MEME Design přináší neuvěřitelně snadné linie a barevnou vzpruhu zasazenou do podoby kovového nábytku. Úžasné doplňky oceníte i v každodenním životě. Úžasný design nemohl vzniknout a ni být vyrobeno nikde jinde, než přímo pod rukama mistrů v proslulé Itálii.

Výrobci