Zelená koupelnová předložka Confetti Bathmats Miami, Ø 100 cm

1 779 

Zelená koupelnová předložka Confetti Bathmats Miami, Ø 100 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Zelená koupelnová předložka Confetti Bathmats Miami, Ø 100 cm od předního výrobce Confetti Bathmats ze skvělou cenu 1779 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Koberce a předložky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 827024 Kategorie: ,

Popis

Popis

Zelená koupelnová předložka Confetti Bathmats Miami, Ø 100 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Došlápnutí mokrou nohou na chladnou podlahu po hřejivé koupeli v sobě skrývá hned dvojí nebezpečí. Jednak můžete snadno uklouznout, ale také si zadělat na pořádné nachlazení. S parťákem v podobě předložky Confetti Bathmats jsou rizika zažehnána. Tato krasavice k vašim nohám zimu nepustí, zároveň je protiskluzová a dokonce i antibakteriální. Dopřejte si to nejlepší!. Neváhejte a nakupte Zelená koupelnová předložka Confetti Bathmats Miami, Ø 100 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Koberce a předložky rozzáří vaši domácnost. Značka Confetti Bathmats dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Confetti Bathmats

Značka Confetti Bathmats nabízí došlápnutí mokrou nohou na měkkou podložku. Nemusíte stoupat ve své koupelně na chladnou podlahu po hřejivé koupeli či sprše. Neuklouznete a nenachladíte se. Předložky Confetti Bathmats jsou velké krasavice s protiskluzovou a antibakteriální úpravou. Dolaďte svou koupelnu koupelnovou předložkou, která ji díky svému designu oživí. Vsaďte na praktického parťáka s jedinečným vzhledem.

Výrobci

Nákupy Ona Dnes jsou tu! Neváhejte a ušetřete až 80 % ve vybraných obchodech. Akce platí od 15. 10. - 21. 10. 2018 do půlnoci.Zobrazit slevy
+
nakupy ona dnes 2018

Pin It on Pinterest