FURNI

Zelená manšestrová rohová rozkládací pohovka MICADONI Moghan 241 cm, pravá

Vynikající kus Zelená manšestrová rohová rozkládací pohovka MICADONI od skvělé značky Micadoni jednoduše můžete najít zrovna za super cenu. Výhodně teď u nás za 31 326 Kč. EAN: 5903614497707
Zelená manšestrová rohová rozkládací pohovka
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
31 326
Popis produktu

Pravá rohová pohovka Moghan zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s manšestrovým čalouněním a černě lakovanou bukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže. Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Sezení je vhodné pro čtyři osoby a je doplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení. Pohovka Moghan je k dispozici v pestrých ale i neutrálních tónech, díky kterým si najdete ten pravý do vašeho interiéru. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry: Výška 88 cm. Šířka 241 cm. Hloubka 145 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 125 cm. Hloubka sedu 60/80 cm. Výška opěradla 45 cm. Šířka područek 23 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměr lůžka 200 x 130 cm.