FURNI

Zelený sametový puf MICADONI Alice 68 cm

Tento kvalitní a žádaný výrobek Zelený sametový puf MICADONI Alice od výrobce s dlouholetou historií Micadoni jednoduše můžete pořídit právě se slevou! Právě lze objednat jen za 4 790 Kč. EAN: 5903614718307
Zelený sametový puf MICADONI Alice 68
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
4 790
Popis produktu

Tento stylový puf Alice bude působit jako dokonalý středobod každé místnosti. Organický tvar a jemná linie se spojují do sofistikovaného moderního vhledu. Díky sametovému čalounění se budete cítit, jako byste seděli na obláčku. Materiál je vyroben ze syntetických vláken, které jsou vysoce odolné proti oděru a zajišťují dlouhou životnost pufu. V kombinaci s trojmístnou pohovkou ze stejné řady si vytvoříte ve vaší obývací místnosti oázu pohodlí a klidu v jednotném designu!

Tip: Puf doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry: Výška 43 cm. Průměr 68 cm. Výška podnože 5 cm. Max. nosnost 120 kg. Hmotnost 8 kg. Martindale 105.000. Čalounění Samet. Podnož Černý plast. Rozměr 1. balíku 71 x 71 x 46 cm. Typ látky Vogue 11.