Žlutý polštář s výplní Zuiver Monty, 45 x 45 cm

Že vaše pohovka působí poněkud smutně, neútulně nebo prázdně? Zuiver má řešení! Přichází s kolekcí úžasných polštářů, které... více informací »
Žlutý polštář s výplní Zuiver
Značka: Zuiver
1 137 Kč
Ověřit dostupnost »
Že vaše pohovka působí poněkud smutně, neútulně nebo prázdně? Zuiver má řešení! Přichází s kolekcí úžasných polštářů, které...

Že vaše pohovka působí poněkud smutně, neútulně nebo prázdně? Zuiver má řešení!

Přichází s kolekcí úžasných polštářů, které potěší nejen svou božskou měkkostí, ale také stylovým designem.

Součástí je také výplň.

O značce:

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Hodně povedený produkt máte možnost sehnat nyní u nás umístěný v kategorii dekorační polštáře. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Významný dodavatel Zuiver má k dispozici kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Zuiver. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Žlutý polštář s výplní Zuiver Monty, od populárního výrobce Zuiver jde sehnat zde nyní výhodně! V akci od 1 137 Kč.