Matně kávově hnědá lakovaná komoda Tenzo Dot II. 109 x 43 cm

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i komoda Tenzo Dot, která vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobená z dřevotřísky, která je... více informací »
Matně kávově hnědá lakovaná komoda
Značka: Tenzo
15 990 Kč
Ověřit dostupnost »
V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i komoda Tenzo Dot, která vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobená z dřevotřísky, která je...

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i komoda Tenzo Dot, která vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobená z dřevotřísky, která je potažená vrstvou melaminu v kávově hnědé barvě, masivní dubová podnož a vrchní dýhovaná deska v dubovém dekoru dotváří celkový design. Dot disponuje 3 prostornými zásuvkami a 2 uzavřenými policemi pro uložení vašeho inventáře. Dot se může chlubit systémem otevírání „push to open“, díky čemuž není nutno žádných úchytek. Komoda skvěle vynikne v moderních interiérech s dalšími produkty z řady Dot.

Další parametry: Výška 79 cm. Šířka 109 cm. Hloubka 43 cm. Výška podnože 18,3 cm. Systém otevírání Push to open. Korpus Melamin. Dekor vrchní desky Dubová dýha. Podnož Olejované dubové dřevo. Rozměr 1. balíku 84,5x61x9 cm. Rozměr 2. balíku 116x67x8 cm.

Diskontní výrobek Matně kávově hnědá lakovaná komoda Tenzo Dot II. 109 x 43 od spolehlivé značky Tenzo jde pořídit u nás právě ve výprodejové akci! Na našich stránkách za 15 990 Kč.