FURNI

S elegantním servisem můžete prostřít stylově. Z krásných a elegantních talířů vám bude každé vaše jídlo chutnat dvojnásob. Můžete si vybrat talíře porcelánové, keramické, hladké, s vyráženým plastickým vzorem i malované. Talíře, jídelní servisy a jídelní sady jsou součástí vybavení každé domácnosti. Jídelní soupravy obsahující porcelánové, kameninové, keramické, cínové či skleněné talíře vždy působí mnohem lépe, pokud k sobě ladí a používáte je v sadě.

Jídelní souprava či praktická sada nádobí na servírování vám bude dobře sloužit každý všední den, při svátečních příležitostech i pro návštěvy, na které jídelní porcelán vždy zapůsobí. Vyberte si z jídelních sad různých velikostí a počtů v krásných designech. Talíře plytké, hluboké a dezertní, talíře z melaminu i servírovací, oceníte při každé příležitosti. Vychutnejte si své jídlo stylově

Nejnovější produkty

Vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek..