FURNI

Křeslo do obývacího pokoje nebo pracovny by mělo být kvalitní a pohodlné. Myslete na svá záda a slaďte křesla i k dalšímu nábytku a dekoracím v dané místnosti. Velmi oblíbená jsou čalouněná křesla v mnoha barvách i vzorech. Kožená křesla mají dlouhou životnost a budou vám sloužit řadu let. Vybírat si můžete křesla z pravé, syntetické i eko kůže. Relaxační a rozkládací křesla poslouží i pro návštěvu. Můžete si pořídit i tradiční křeslo ušák, ve kterém si odpočinete se svou oblíbenou knihou.

Jen pro vás jsme spojili designová křesla a levná křesla do jedné nabídky

Pozor, hlášení zní „křesla akce“! Ať už hledáte typ křeslo ušák či polohovací křeslo, ať už vaše srdce baží po příslušenství jako jsou přehozy na sedací soupravy a křesla i napínací potahy na křeslo, nebo prostě jen chcete pohodlná křesla a křesla levně, čtěte dál.

Designová křesla dodají interiéru eleganci a komfort

Výhodou dnešního sedacího nábytku je fakt, že se výrobci a designéři snaží o co nejlepší vzhled. Na rozdíl od minulosti, kdy se prodávalo jen pár typizovaných řad, dnes zakoupíte křesla levně v množství atraktivních tvarů a barev. Je tedy jen na vás, jestli se rozhodnete pro bílé křeslo, působící svěže, křeslo šedé, ladící se vším, nebo červené křeslo, dodávající pokoji výrazný prvek. Jde-li vám o vyvolání dojmu luxusu, určitě se podívejte na nabídku kožených křesel a čalouněných křesel. Se správnými přípravky není jejich údržba nijak obtížná, navíc jsou tato křesla moderní. Chcete-li něco odvážnějšího a netradičního, možná pro vás budou tím pravým křesla z palet. Jde o současný trend mít nábytek z udržitelných zdrojů. Dobře se budou vyjímat zejména v industriálním interiéru.

Tradiční křesla do obývacího pokoje?

Obvyklým umístěním pohovky a dalšího sezení je hlavní obytná místnost. Když křesla do obýváku vybíráte, zaměřte se nejen na design, ale také na pohodlí. A to nejen pro vás, ale také pro návštěvy. Jako křesla do obývacího pokoje vám můžou výborně posloužit křesla ušáky. Jak takové křeslo ušák poznáte? Vyniká velmi vysokým opěradlem, takže do něj báječně zapadnete doslova až po uši. Moderní křeslo ušák však ničím nepřipomíná nějaký archivní prosezený kousek. Má pěkný vzhled a můžete rovnou koupit křeslo ušák s taburetem.

Pokud sledujete televizi (a nemusí to být zrovna vysílání českých stanic, ale třeba zahraniční filmy či seriály), určitě se vám k panelu vyplatí pořídit televizní křeslo. Tato televizní křesla mají jistá specifika, aby z nich sledování obrazu bylo komfortní. Téměř určitě u nich objevíte područky, aby si odpočalo celé tělo. Snadno lze proto použít i pojmenování relaxační televizní křeslo.

Rozkládacími křesly zařídíte i garsonku

Když bojujete s malometrážním bydlením anebo prostě jen preferujete, když je nábytek multifunkční, pak je tím pravým pro vás rozkládací křeslo. To může mít hned několik funkcí, rozeznáváme tedy rozkládací křeslo na spaní a rozkládací křeslo s úložným prostorem. Podle popisu a obrázku nábytku dejte pozor na to, aby rozkládací křeslo bylo dostatečně flexibilní a všechny své funkce plnilo rychle a snadno. Zní to jako trivialita, ale není nic horšího, než když skládací křeslo nejde lehce složit. Každopádně v tomto katalogu naleznete také malé křeslo, které nezabere mnoho místa ani jako nerozkládací.

Práce i odpočinek, kancelářské křeslo s relaxačním křeslem

Jakmile se doma nebo v kanceláři věnujete práci, nemůžete si ničit záda nekvalitním nábytkem. Důležitá je ergonomie. Kancelářská křesla jsou uzpůsobena tak, aby byl celý pohybový aparát dostatečně podepřen. Stejně kvalitní je konferenční křeslo. Pokud už vás záda občas pobolívají, volte pevně polstrované relaxační křeslo. Poněkud dražší jsou polohovací křesla, ale je to investice, která se vyplatí. Takové polohovatelné křeslo nabízí nepřekonatelné pohodlíčko.

Houpací křeslo hraje v uvolnění prim

Relaxační křeslo je super, ale je tu ještě jeden vynález, na kterém se uvolníte přímo báječně. Houpací křeslo! Buď ve formě stojací, kdy je rám dostatečně ohebný, nebo jako závěsné houpací křeslo do bytu. Nemusíte se trápit tím, že by instalace závěsného křesla byla kdovíjak složitá, poradí si s ní každý. Věděli jste, že závěsné křeslo je možné koupit i v provedení pro dva a v dětské velikosti? Všem je tak dostupná radost z pohupování do všech směrů, kterou závěsné houpací křeslo nabízí. V místnostech, kde nemůžete vrtat, je skvělou alternativou stojan na závěsné křeslo. Díky němu si radost z houpacího závěsného křesla mohou dopřát všichni. Houpací křesla mají pozitivní vliv na naši náladu. Závěsná křesla vám vnesou do domu spoustu legrace a snadno se přemisťují. Ke křeslu si můžete dopřát ještě navíc i podnožku nebo taburet. Uleví vašim nohám i zádům po celodenní námaze. Můžete lenošit velmi pohodlně. Zvolte závěsné křeslo podle svého gusta.

Pohodové sezení pro děti i ven

Zdálo by se, že jsme popsali už veškerý sortiment pohodlného sezení, ale opak je pravdou. V katalogu vás nadchnou také dětské houpací křeslo a dětské křeslo rozkládací. I potomkům tak můžete dopřát výhody, o kterých jste četli v předcházejících odstavcích. S kategorií houpacích křesel souvisí ještě jedno potěšení, které jsme nezmínili, totiž možnost použít některá venku, v podstatě jako zahradní křeslo, kterých máme také spoustu. Vybírejte i z křesel na balkon, vidět musíte přinejmenším nejprodávanější ratanová křesla.

Přehozy na křeslo a další příslušenství

Víte, jak se pozná nejlepší e-shop s nábytkem? Vybrat si v něm můžete také příslušenství. Tady vás nenecháme na holičkách, stačí otevřít nabídku potahů na křesla, plnících ochrannou i estetickou funkci. Stejně praktický je extra polstr na křeslo, drobné nedokonalosti zakryje přehoz na křeslo. Sedací nábytek můžete jen pokrýt přehozem, ale nejefektivnější jsou elastické potahy na křesla. Takové se plně přizpůsobí a vylepšíte s nimi vzhled úplně jakéhokoliv křesla. Dalším příslušenstvím je například podnožka ke křeslu či podsedák na křeslo. Máme opravdu skoro vše, tak neváhejte a vylepšete si sezení.

721 produktů