FURNI

Náš sortiment oblečení vám dovolí zapomenout na povzdech: Už zase nemám co na sebe! U nás totiž najdete kousky oděvů, které budete chtít nosit neustále. Dokonalé kousky oblečení umí podtrhnout váš osobitý vzhled. Proberte skříně a zbavte se všeho oblečení, které jste za poslední dvě sezony ani jednou nevzali na sebe a pořiďte si nové. Vyhoďte oblečení, které vám velikostně nesedí, je příliš těsné, plavete v něm, nebo má špatnou délku. Zbavte se odřených kousků, zplstnatělých svetrů i bot s ochozenými podpatky. Kvalitní kousky, které budete chtít nosit Pořiďte si jedinečné kousky, které vám dokonale padnou.

Nikdy nesázejte na levné a nekvalitní oblečení bez ducha. Špatně střižený kabát, beztvaré šaty a nepohodlné materiály. Pořiďte si základní kousky dobré kvality, jako jsou lněná a bavlněná trička, kašmírový svetr, bílá košile, tenisky, kozačky, lodičky s dokonalým klenutím i baleríny. Dopřejte si hřejivý župan i pohodlnou mikinu. Oblečení slavnostní, formální, ležérní i sportovní. Pořiďte si ty nejlepší přátele pro život vhodné na každý den. Zkuste mísit žánry, barvy, vzory, tvary i materiály. Šaty přece dělají člověka!

Domácí oblečení nejsou jen vytahané tepláky. Designové tepláky totiž nemusí znamenat hned úplnou rezignaci na vzhled. I domácí oblečení může být pohodlné a slušivé. Tato kategorie nabízí mnoho možností ve vysokém komfortu. Oblečení pro volný čas může být vysoce stylové. Vydejte se s námi na objevnou výpravu do naší bohaté nabídky. Domácí oblečení mnoha světových značek si prostě zamilujete. Ležérní kousky světových módních značek budete doslova zbožňovat. Pořiďte si domácí oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle a stejně tak budete i vypadat. I když jste mezi zdmi vašeho domova, nemusíte slevit ze svého upraveného vzhledu. Pánská i dámská trička, skvělé mikiny, ve kterých se nemusíte ani stydět přivítat návštěvu, nebo domácí kalhoty, které vypadají jedinečně, budete chtít nosit i do ulic velkoměsta

117 produktů