FURNI

Upravte si domov podle vlastní fantazie, k obrazu svému a dejte mu hezký vzhled. Bytové dekorace dělají naše bydlení mnohem osobitější a naplňte ho tím, co máte nejraději. Provoňte jej , do prostoru dejte košíky i květináče s pokojovými rostlinami a na své vzpomínky si pořiďte foto rámečky. Široká nabídka dekorací vás doslova nadchne. Tak takhle se na to musí, s dekoracemi do bytu! Nakupovat nábytek, to může být fuška. Hlídáte rozměry, posuzujete praktičnost, musíte mít odvoz atd. To dekorace do bytu vybírá rád každý. Ne všechny obchody ale nabízejí bytové dekorace v dostatečné šíři, takže se vždy podívejte online, co všechno se prodává. Eshopy s dekoracemi navíc nabízejí nižší ceny než kamenné prodejny, které mají spoustu nákladů.

Kam všude patří bytové doplňky a dekorace

Byt či dům působí opravdu zařízeně, až když k účelnému vybavení pořídíte také textil a dekorativní předměty. Je lhostejné, jestli začnete s dekoracemi na zeď (mezi nejprodávanější patří rychle aplikovatelné ) anebo s dekoracemi na stůl. Dotyk designové krásy si zaslouží každá místnost, aby vzbuzovala dojem útulnosti a rodinné pospolitosti. V tomto duchu tedy vybírejte jak dekorace do obýváku, dekorace do ložnice i dekorace do kuchyně. Konkrétním motivům se budeme ještě věnovat, ale už teď je možné prozradit, že posledně jmenované dekorace do kuchyně potěší každého milovníka dobrého jídla, protože obrázků s pochutinami včetně čaje a kávy je nekonečno. To dekorace do dětského pokoje by měly probouzet v dětech kreativitu a hravost, aby potomci netrpěli smyslovou deprivací. Pro spací koutek ale vybírejte dekorace do pokoje, které jsou provedené spíše ve klidnějších barvách.

Obrovská škála atraktivních motivů dekorací do bytu

Jak už bylo naznačeno, bytové doplňky a dekorace si můžete pořídit v mnoha různých provedeních. Určitě si vzpomínáte na skandinávský styl. Nejen v něm je oblíbená inspirace přírodou a zvířaty. Zkuste do vyhledávání zadat třeba dekorace kočky, dekorace sova (ty jsou také výborným dárkem), dekorace motýl nebo dekorace strom na zeď. Stejně důležitý jako motiv je materiál. Někomu vyhovuje chladnější kov, čistota skla či barevnost plastu, ale klasikou jsou dřevěné dekorace. K meditacím vybízí asijská dekorace budha. Dobrou náladu přináší do interiéru světlo, takže designéři přišli s dekorací lucerny nebo dekorací svíčky.

Sezónní bytové dekorace jsou radostí

Kromě trvalých ozdob je tradicí okrášlit dům a byt sezónně, tedy jarními dekoracemi (míněno včetně ), dekoracemi pro podzim (ať už slavíte Halloween nebo se vám líbí jen barevná příroda), vánočními dekoracemi. Možná vám něco z toho připadá lehce kýčovité, ale uvědomte si, že jmenované jarní dekorace a velikonoční dekorace vůbec nemusí tvořit zmalovaní zajíčci. Stačí, když nějak oslavíte probouzející se přírodu, třeba větvičkou s rašícími pupeny. Podobně podzimní dekorace nemusí být jen dýně. Vysoce trendy jsou podzimní dekorace na dveře v podobě věnců z přírodnin, šišek, šípků apod. V období dušiček nezapomeňte ani na dekorace na hrob, ať máte hezký pocit milé vzpomínky na blízké, kteří tu s námi už nemůžou být. No a konečně i nejdůležitější svátky roku, Vánoce, si žádají své vánoční dekorace. Zvažte kromě tradiční výzdoby stromečkem a jmelím také dekorace na zeď nebo okno.

Nezapomeňte na dekorace na zahradu

Pokud máte to štěstí i starost, že si kromě interiéru hýčkáte také pozemek kolem, věnujte chvilku promyšlení dekorací do zahrady. Moderní zahradní dekorace nemusejí mít nic společného se sádrovými trpaslíky. V módě je spíše napodobení přírody, umělý kámen, dřevěné prvky, členění terénu. Nejen během letních večerů se bude hodit osvětlení. To vše nabízejí současné dekorace na zahradu.

Dekorace do bytů a sálů pro mimořádné příležitosti

Úplně samostatnou kategorií je výzdoba pro nejslavnostnější události v našich životech. Co si pod tím představit? No především svatební dekorace. Předem si promyslete, kde se budou konat jednotlivé části svatby (neformální rozlučka se svobodou, přípravy na obřad, obřad samotný, hostina, večírek, afterparty) a všechny prostory vyzdobte dekoracemi na svatbu. Nejčastěji účel splní jako dekorace květiny a lásku snoubenců můžete oslavit . Pro hostinu se hodí také vazba ze živých květů jako dekorace na stůl.

Shrnutí – malý tahák, jak na bytové dekorace

Dekorace do bytu nakupujte v eshopu na dekorace, mají jich tam nejvíc a za nejlepší ceny. Myslete na dekorace do pokoje i zahradní dekorace. Nejdůležitější jsou dekorace do obýváku, protože tam přijímáte návštěvy. Dekorace na zeď sluší každému interiéru. Mimořádné svátky si žádají mimořádné ozdoby, naštěstí nabídka svatebních dekorací a vánočních dekorací je pestrá. Motivy volte podle svého vkusu nebo podle vkusu obdarovaného. Dekorace do bytu zkrátka a jednoduše určitě patří. Díky nim se vytváří příjemná atmosféra domova. Zkuste si proto s bytovými doplňky doopravdy pohrát, U nás vás čeká obrovský výběr dekorací, od rámečků, obrazů, přes svícny, svíčky, lucerny, hodiny a budíky, květiny, stojany zrcadla, koše, obrazy, věšáky držáky, mísy i vázy. Výčet by byl nekonečný. U nás máte nekonečný výběr a najdete to, co hledáte.

1342 produktů