Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase

Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase, výška 33 cm

1859 Kč

Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase, výška 33 cm s pečetí kvality Nachtmann - tento hit můžete získat při právě probíhající akci za 1679 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: AF193038439
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Potrpíte si na nádobí nezaměnitelného designu a kvality? To jste u kolekce Sculpture od německé sklárny Nachtmann správně. Nechte se unést šarmantně zpracovaným křišťálovým sklem. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu. Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Více o produktu: Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase, výška 33 cm

  • Název: Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase, výška 33 cm
  • Cena: 1679 Kč
  • Výrobce: Nachtmann
  • Doba doručení: 33
Zajímavá značka Nachtmann je vlastně německá sklárna, která nabízí úžasné skleněné produkty. Své počátky datuje překvapivě až do roku 1834 a dlouholetá tradice precizního sklářského řemesla je na výrobcích znát. Už na počátku se soustředila zejména na skleněné výrobky s vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, které umí být současně i praktické. Můžete je používat každodenně ve své jídelně a nikdy se vám jejich vzhled neomrzí. Skleničky, mísy i vázy jsou prostě úžasné.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase

Váza z křišťálového skla Nachtmann Sculpture Vase, výška 33 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce