Bílé stropní svítidlo Evergreen Lights City

2 099 

Kvalitní Bílé stropní svítidlo Evergreen Lights City od předního výrobce Evergreen Lights ze skvělou cenu 2099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 208281 Kategorie:

Popis

Popis

Světlo je naprostý základ každého interiéru.

Proto ho nepodceňujte a nenechávejte jeho volbu až na druhořadou pozici. Pojďte ho vyřešit rovnou teď a tady a podlehněte jednoduché kráse tohoto svítidla značky Evergreen Lights, které umí příjemně doladit celý zbytek interiéru.
– Průměr: 12 cm
– Výška: 35 až 250 cm
– Zdroj: E27 max. 70W (žárovka je součástí balení)
– Materiál: pochromovaný kov, textilní kabel. Neváhejte a nakupte Bílé stropní svítidlo Evergreen Lights City, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka Evergreen Lights dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Evergreen Lights

Značka Evergreen Lights přináší designová svítidla, která se hodí snad kamkoli a v každém pokoji udělají neskutečnou parádu. Lustry či lampy značky Evergreen Lights dbají na striktní dodržení linií minimalismu, s vysoce elegantní úpravou, která na první pohled působí velmi příjemně. Svítidla se hodí zejména jako hlavní osvětlení pokoje, protože musí být prostě vidět. Na začátku všeho bylo světlo a hra světla a stínu má obrovské kouzlo. Na osvětlení prostotu prostě záleží.

Výrobci