FURNI

Botník do předsíně gaia 06 – barva – p087

Botník do předsíně gaia 06 -

Dřevěný nábytek řady GAIA je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si nábytek zasloužil svými antickými prvky a přírodním vzhledem. 

 

Praktický botník z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé předsíně, kde není místa nazbyt. Botník je povrchově upravený lakováním. Barevná vrstva má perfektní krytí a je nanášená na bílý základ. Díky tomu je docíleno jasných barev. Máte na výběr z mnoha ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto lavici povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Pro volbu barvy si vhorní části stránky v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

 

Botník obsahuje prostor pro uložení vaší obuvi, zakryt je dvířky s kovovými úchytkami. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry botníku GAIA 06 jsou 44x95x41cm (v, š, h).

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Prosíme, prohlédněte si je. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.