Červená kožená pohovka Max Winzer Norwin, 200 cm

Kolekce Norwin ztělesňuje elegantní, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem... více informací »
Červená kožená pohovka Max Winzer Norwin
Značka: Max Winzer
108 900 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Norwin ztělesňuje elegantní, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem...

Kolekce Norwin ztělesňuje elegantní, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem Chesterfield.

Hledáte-li kombinaci nadčasového stylu a podmanivého glamouru, zvolte Nowrin!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.


Exkluzivní výrobek Červená kožená pohovka Max Winzer Norwin, 200 cm máte možnost nakoupit právě nyní tady na našem webu ve známé sekci pohovky a gauče. Nyní můžete najít akční produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci. Přední dodavatel Max Winzer nabízí vysoce kvalitní sortiment.

Tento unikátní produkt Červená kožená pohovka Max Winzer Norwin, od společnosti Max Winzer snadno seženete právě nyní na našich stránkách levně. Zboží pořídíte teď u nás za 108 900 Kč.