Dětská rostoucí postýlka 80x180cm se zásuvkou chloe – bílá

Dětská rostoucí postýlka s výsuvem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn... více informací »
Dětská rostoucí postýlka 80x180cm se zásuvkou
Značka: CLK
14 732 Kč15 507 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost »
Dětská rostoucí postýlka s výsuvem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn...

Dětská rostoucí postýlka s výsuvem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult o rozměrech 84x47cm (h, š). Rozměr ložné plochy v této verzi se tím zmenšuje na 80x130cm. Miminko vám tak nebude zbytečně cestovat po postýlce a přímou blízkost přebalovacího pultu nejednou oceníte.

 

Pod přebalovacím pultem najdete spoustu úložného prostoru ve dvou zásuvkách, které skvěle využijete na oblečení, dětskou kosmetiku, plenky a všechny další nezbytnosti, které tak máte neustále při ruce. Z pohledu ze zadní strany postýlky, jsou za zásuvkami police, představující další úložný prostor.

 

Teleskopické příčky můžete nechat ze začátku v nižší poloze, abyste se nemuseli do postýlky tolik předklánět. Jakmile bude miminku přibližně půl roku, příčky posunete do horní polohy. Výška příček od matrace je 52cm a 32cm ve snížené pozici. Postýlka má jednu polohu děrovaného deskového roštu a jenu pohyblivou bočnici (výsuvné příčky).

 

Ve spodní části postýlky je prostorná zásuvka. Tady máte na výběr, jak ji využít. Ponecháte si ji jako úložný prostor nebo přiobjednáte matraci, a můžete vedle miminka na této přistýlce spát (v budoucnu třeba návštěvy nebo kamarádi, prostě přistýlka se také hodí). Výsuv je součástí postýlky – lze jej využít jako úložný prostor nebo dokoupením matrace 80×177 cm jako přistýlku.

 

Až nebude potřeba využívat přebalovací pult a nastane pro vaše dítě ten správný čas výměny postýlky za dětskou postel, jednoduše rostoucí postýlku dle montážního návodu rozložíte. Dítě tak získá vlastní postel, se zásuvkou či přistýlkou, s ložnou plochou 80x180cm, která mu pohodlně vystačí až do 14let věku. Z přebalovacího pultu se nyní stanou dva nové kusy nábytku – policový regál, který skvěle využijete jako malou knihovničku a šuplíková komoda, která zas může posloužit jako noční stolek.

 

Veškeré jednotlivé díly této postýlky jsou pro větší bezpečnost opatřeny zaoblenými hranami. Postel je vyrobená z kvalitního lamina, jehož hlavní předností je snadná údržba a dobrá odolnost. Neutrální design v bílé barvě je vhodný k doladění pokojíčku pro chlapečka i pro holčičku. Postel je dodávaná bez matrace, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Comfort (80x180cm), kterou naleznete v souvisejících produktech níže. 

 

Rozměry rostoucí postýlky s přebalovacím pultem Chloe jsou 183x111x89cm (h, v, š).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.

Ve slevě kus Dětská rostoucí postýlka 80x180cm se CLK snadno získáte zrovna dneska za extra cenu! Aktuálně v akci za 14 732 Kč.