Dětská šatní skříň alegria – borovice/multicolor

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Korpus, čela dvířek a čela... více informací »
Dětská šatní skříň alegria -
Značka: JL
12 370 Kč17 671 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Korpus, čela dvířek a čela...

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Korpus, čela dvířek a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Za vysokými dvířky se urývá prostor s horní policí a šatní tyčí, v případě zájmu lze do tohoto prostoru přikoupit i další police. Nad zásuvkami najdeme za menšími dvířky prostor rozdělený 3 policemi, tyto police jsou variabilní. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětské šatní skříně Alegria jsou 128x200x56cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.Tento žádaný produkt Dětská šatní skříň alegria – borovice/multicolor dostanete lehce tady a teď na našich stránkách ve známé sekci třídveřové skříně. Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží ve zmíněné rubrice v akci. Populární výrobce JL vyrábí vynikající produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce JL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kousek Dětská šatní skříň alegria - JL můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 12 370 Kč.