Dětský pokoj iii alegria – borovice/multicolor

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo... více informací »
Dětský pokoj iii alegria
Značka: JL
27 273 Kč38 962 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo...

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo k odpočinku i školní práci. Korpusy, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Za dvířky se urývá prostor, kde najdeme 2 menší police.

 

Dětský stolek Alegria v atraktivním designu zastane funkci odkládacího i konferenčního stolku. V kombinaci s barevnými taburety se bude skvěle vyjímat ve studentském pokoji. Prvek je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm.

 

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy v prostorných zásuvkách, horní desku pak snadno doplní praktická lampa dle vašeho výběru. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm.

 

Funkční a atraktivní závěsná police Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Police se skládá ze čtvercového regálu, modré zadní desky a otevřené police, dohromady vytváří designově nápaditý závěsný úložný prostor.

 

Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice. Pracovní plocha vytváří místo pro učení i kreativní tvorbu. Korpus je vyroben z lamina o tloušťce 1,8cm a 1,6cm.

 

 

Dětský pokoj II Alegria obsahuje tyto prvky:

Dětská komoda Alegria-borovice/multicolor – 126x84x44cm (š, v, h)
Dětský stolek Alegria-borovice/modrá – 57x47x56cm (š, v, h)
Dětský psací stůl Alegria-borovice/multicolor – 125x75x60cm (š, v, h)
Noční stolek Alegria-borovice/multicolor – 44x39x46cm (š, v, h)
Závěsná police Alegria-borovice/modrá – 95x35x20cm (š, v, h)

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.

Žádaný výrobek Dětský pokoj iii alegria - JL jednoduše pořídíte již dnes ve slevě. Akční cena 27 273 Kč.