FURNI

Dubový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x 50 cm

Tento velmi žádaný kousek Dubový konferenční stolek MICADONI VELD od známé kvalitní značky Micadoni můžete koupit zde teď se slevou. Aktuálně v akci od 6 717 Kč. EAN: 5903614409526
Dubový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x 50
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
6 717
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou dubovou deskou vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení většího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 50 cm. Výška 35 cm. Hloubka 50 cm. Výška podnože 32 cm. Hmotnost 12 kg. Deska Dub (Laminát). Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm. Max. nosnost 50 kg. Barva Černá.