Hoorns Masivní dřevěná stolička Kacy 28 cm

Stolička Kacy svým designovým tvarem a atraktivním materiálem. Celá stolička je vyrobena z masivního exotického dřeva... více informací »
Hoorns Masivní dřevěná stolička Kacy
Značka: Hoorns
3 382 Kč
Ověřit dostupnost »
Stolička Kacy svým designovým tvarem a atraktivním materiálem. Celá stolička je vyrobena z masivního exotického dřeva...

Stolička Kacy svým designovým tvarem a atraktivním materiálem. Celá stolička je vyrobena z masivního exotického dřeva s krásným přírodním povrchem. Zaoblené tvary stoličky vnesou do každého interiéru příjemnou atmosféru a styl. Díky svému přírodnímu materiálu a světlé barvě se stolička Kacy hodí do interiérů ve skandinávském stylu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 40 cm. Průměr 28 cm. Sedák Exotické dřevo. Podnož Exotické dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . . .

Vysoce kvalitní produkt seženete bez problémů na stránkách zařazený v rubrice stoličky! Nyní můžete získat akční výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. Tato značka Hoorns pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment. Přesvědčte se!

Unikátní a žádaný výrobek Hoorns Masivní dřevěná stolička Kacy od skvělého výrobce Hoorns lze nakoupit již dnes za outletovou cenu! Cena již od 3 382 Kč.