FURNI

Královsky modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA 225 cm se zlatou podnoží, pravá

EAN: 5903614343387
Královsky modrá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI LEONA

Najít pohovku, které je elegantní a praktická zároveň je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinací klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění, udržuje design svěží. Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 225 cm. Hloubka 147 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 125 cm. Hloubka sedu 50/80 cm. Výška opěradla 45 cm. Šířka područek 16 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměr lůžka 200×130 cm.