Lávová lampa Lollipop 2, Rabalux 4108

Stolní lávová lampa značky Rabalux Lollipop bude skvělým doplňkem každého moderního interiéru, pracoven, či kanceláří.... více informací »
Lávová lampa Lollipop 2
Značka: Rabalux
519 Kč
Ověřit dostupnost »
Stolní lávová lampa značky Rabalux Lollipop bude skvělým doplňkem každého moderního interiéru, pracoven, či kanceláří....

Stolní lávová lampa značky Rabalux Lollipop bude skvělým doplňkem každého moderního interiéru, pracoven, či kanceláří. Zároveň navodí velice příjemnou atmosféru pro chvíle pohody.Základní princip lávové lampy spočívá ve speciálním vosku, který se zahřívá pomocí žárovky. Vosk je rozehříván a rozehřátý stoupá výše, kde se opět ochladí a začne klesat zpět blíže k žárovce, a tím se opět nahřeje a celý cyklus se opakuje. Hlavní krása spočívá v tom, že se vosk uvolňuje zcela náhodně a tím pádem vznikají různě velké kousky z vosku, které do sebe naráží, slučují se, nebo dále rozdělují. Patice: E14 G45 1x max. 25 W (součástí balení). Vypínač na přívodním kabelu.

Oblíbený produkt Lávová lampa Lollipop 2, od známé kvalitní značky Rabalux snadno najdete v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 519 Kč.