Police do skříně alegria – borovice

Doplňková police Alegria pro šatní dětskou šatní skříň Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce... více informací »
Police do skříně alegria -
Značka: JL
547 Kč781 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Doplňková police Alegria pro šatní dětskou šatní skříň Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce...

Doplňková police Alegria pro šatní dětskou šatní skříň Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm.

 

 

Rozměry police do skříně Alegria jsou 83x2x52cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Unikátní a oblíbený produkt Police do skříně alegria lze zakoupit již dnes tady na stránkách zařazený v rubrice doplňky k šatním skříním! Připravili jsme akční zboží z této populární rubriky ve slevě! Populární značka JL poskytuje vynikající výrobky Nakupujte výhoděn u nás. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Police do skříně alegria JL snadno můžete získat na našich stránkách teď extra se slevou! Nyní nakoupíte za 547 Kč.